Размер шрифта:
Цветовая схема:
Изображения:

Гуманітарна програма з возз'єднання народу Донбасу

Шановні друзі!

Раді вітати вас на офіційному сайті провідного вищого навчального закладу Луганської Народної Республіки – Луганського національного університету імені Тараса Шевченка!

Заснований  у 1921 році, наш університет може пишатися не одним поколінням вчених, викладачів та студентів, які зробили значний внесок у розвиток науки, освіти, культури та суспільно-політичного життя держави. Минали десятиліття, змінювались генерації випускників, кожна з яких збільшувала велич та славу університету.

Із року в рік наш виш посилює свої лідерські позиції у сфері освіти, науки та культури.

Луганський національний університет імені Тараса Шевченка – це класичний університет, головними задачами якого є навчально-виховна, науково-дослідна та інноваційна діяльність.

Наш університет радий прийняти до своєї родини абітурієнтів, які проживають у районах Донбасу, що тимчасово знаходяться під контролем України. Запрошуємо вас, шановні абітурієнти, на навчання до Луганського національного університету імені Тараса Шевченка та гарантуємо вам вступ без результатів зовнішнього незалежного оцінювання, безкоштовне навчання та безкоштовне проживання у гуртожитку університету!